Luxueus ingericht penthouse

4.8 18 beoordelingen
Mauterndorf, AT ★★★★
  • 6 gasten
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 83 m²
  • Appartement

Beschrijving

Dit hoogwaardige penthouse met trams en gehouden in alpine stijl vindt u in Pichl, midden in het ski- en vakantiegebied Lungau, tussen de bekende vakantieoorden Mauterndorf en Mariapfarr.
In dit penthouse wordt de vakantie een belevenis voor het hele gezin. Er is een ensuite badkamer welke niet apart afsluitbaar is. Om te ontspannen kun je gebruik maken van de privé sauna/wellnessruimte waar je de dag kun afsluiten na een actieve dag in de bergen
In de zomer zijn er in de Lungau in Salzburg talloze mogelijkheden om er op uit te trekken in de prachtige natuur, zoals fietsen of wandelen. Dit alles in een fantastisch mooi berglandschap met talrijke bergmeren, de juiste plek om te ontspannen!

Als wintersportliefhebber heb je hier volop keuze! Het Mauterndorf skigebied Grosseck-Speiereck ligt vlakbij. Het is kindvriendelijk, maar biedt met 50 kilometer piste ook genoeg en is nog niet ontdekt door het massatoerisme! Voor meer uitdaging ligt het skigebied Aineck Katschberg op 15 minuten rijden. Hier vind je 16 liften en 70 km aan pistes van alle moeilijkheidsgraden. De langste piste is de A1 met een lengte van 5,6 kilometer en een hoogteverschil van 1.100 meter. Binnen 20 minuten met de auto bent u bij de liften van Obertauern, in een gebied dat onlangs is uitgeroepen tot het meest sneeuwzekere en sneeuwzekere gebied van Oostenrijk.

Met een breed scala aan vrijetijdsactiviteiten zoals skiën, snowboarden, langlaufen of wandelen in de sneeuw in de winter of wandelen, mountainbiken, golfen en nog veel meer in de zomer, heeft Mariapfarr veel te bieden voor jong en oud!

Faciliteiten

  • Niet vrijstaand
  • Landelijk
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Refundable tarief
  • Brandblusser
  • Rookmelder

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 193
Bedlinnen € 20,75 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Mobiliteitsheffing € 0,50/persoon/nacht
Toeristenbelasting € 2,35/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan
Linnengoed Extra bedlinnen wissel € 24 p.p.
Linnengoed Extra badlinnen wissel € 15 p.p.

Beoordelingen

4,8
18 reviews Verified guest reviews
  • ★★★☆☆ 3,0
    Philipp Langenfeld 30 november 2025

    We vonden ook vies bestek en potten/pannen, waardoor we weer ons eigen afwasmiddel moesten kopen.
    We hadden ook maar drie normale glazen, maar we kregen later nieuwe glazen.

    Desondanks is het een superleuk vakantieoord en een geweldige omgeving.

  • ★★★★★ 5,0
    Dennis Vogel 24 november 2025

    De accommodatie was schoon, warm en gezellig. We waren blij met de fles wijn. Omliggende steden waren snel te bereiken door de goede ligging. Toestellen en sauna werkten en waren makkelijk te gebruiken. Er was gratis parkeergelegenheid voor de deur.

  • ★★★★☆ 4,0
    Julia Sturm 11 augustus 2025

    Ondanks de kleine dingen die op hoog niveau niksen, kunnen we dit resort van harte aanbevelen en zouden we het altijd weer boeken.

  • ★★★★★ 5,0
    Björn Sebralla 9 december 2024

    Geweldig appartement met zeer goede faciliteiten. Aardig en behulpzaam personeel. Absoluut schitterend uitzicht en geweldige locatie.

  • ★★★★★ 5,0
    Stefan Vogel 3 mei 2024

    Een echte aanrader. Mooie buurt, schone ruime kamers, alles was geweldig.

  • ★★★★★ 5,0
    Anna Pfeifer 29 april 2024

    Het was een prachtige flat. Het was modern, de keuken was geweldig en het balkon met de hangstoel was ons hoogtepunt. Perfect om te ontspannen en tot rust te komen na de sauna.

  • ★★★★★ 5,0
    Nina Wlk 23 maart 2024

    Fantastische locatie, prachtige flat!

  • ★★★★★ 5,0
    Marie-Christine Prove 9 maart 2024

    Zeer mooi en volledig uitgerust verblijf.

  • ★★★★★ 5,0
    . (HO) Andreas Kröner 2 februari 2024

    Fantastisch appartement, zeer luxe en toch gezellig
    Beste locatie direct aan de Taurach met uitzicht op de bergen
    Zelfs skikelder met schoenendroger inbegrepen. Top
    We komen graag terug

  • ★★★★★ 5,0
    . (HO) Andreas Kröner 15 september 2023

    Fantastische faciliteit in de prachtige Lungau, alles TOP onderhouden, absoluut een aanrader!

  • ★★★★★ 5,0
    . (HO) Andreas Kröner 1 juli 2023

    Heerlijke vakantie om de ziel te laten bengelen. Top appartement op een zeer goede locatie

  • ★★★★★ 5,0
    Krzysztof Ślazyk 29 maart 2023

    Zeer mooi, licht en comfortabel appartement. Slaapkamers zijn vrij klein maar grote woonkamer compenseert dit meer dan genoeg.
    We konden de haard niet goed instellen omdat er geen handleiding of informatie was.

  • ★★★★★ 5,0
    . (HO) Andreas Kröner 1 februari 2023

    Eigenlijk is alles prachtig - mooie flat in een droomlandschap

  • ★★★★★ 5,0
    Joachim Schütz 9 december 2022

    Zeer mooie, modern en verfijnd ingerichte, nieuwe vakantiewoning.
    Toen we vrijdagavond aankwamen, merkten we dat de verwarming niet werkte.
    Na een kort telefoontje werd de storing zaterdagochtend al verholpen door de beheerder en conciërge van de flat.
    Geweldige service, nogmaals bedankt hiervoor.

  • ★★★★★ 5,0
    . (HO) Andreas Kröner 22 oktober 2022

    Fantastisch appartement in de prachtige Lungau direct aan de Taurach.....

  • ★★★★★ 5,0
    Bianca Karolek 25 september 2022

    Smaakvol ingerichte vakantiewoning direct aan de Taurach.

  • ★★★★★ 5,0
    Sarah Burger 24 augustus 2022

    Zeer mooie flat, alles is in orde!

  • ★★★★★ 5,0
    Corine Wollaert 12 juni 2022

    Wij zaten in het bovenste appartement, in het eerste huis dat klaar was en verhuurd werd. Zoals aangegeven waren ze nog aan het werk en was buiten nog niet alles af. Hier hadden we echter geen hinder van. Een mooi en heel fijn appartement. We hebben een heerlijke vakantie gehad.

Locatie

Selecteer data en gasten