Moderne woning met uitzicht op het Ossiacher See

4.6 7 beoordelingen
Sattendorf, AT ★★★★
  • 4 gasten
  • 1 slaapkamers
  • 1 badkamers
  • 80 m²
  • Appartement

Beschrijving

Dit moderne vakantieappartement in zonnige ligging aan de voet van de Gerlitzen biedt de beste voorwaarden voor ontspannen vakantiedagen. De grote terras is het hoogtepunt met een adembenemend uitzicht op de Ossiacher See – ideaal om te genieten van de rust en om helemaal tot rust te komen. Een perfecte plek om aan de dagelijkse routine te ontsnappen en onvergetelijke vakantiemomenten te beleven.
De ligging van deze vakantiewoning is zowel in de zomer als in de winter ideaal. In de zomer biedt de regio rond het Ossiachermeer tal van mogelijkheden voor een actieve en natuurgerichte vakantie. Wandelsroutes voor zowel beginners als ervaren bergliefhebbers bevinden zich direct in de omgeving, terwijl het meer uitnodigt tot zwemmen, ontspannen en genieten.

In de winter brengt de shuttlebus u comfortabel naar de Kanzelbahn van het skigebied Gerlitzen. Op ongeveer 42 kilometer aan pistes vinden zowel beginners als ervaren skiërs ideale voorwaarden voor afwisselende skidagen.

Faciliteiten

  • Niet vrijstaand
  • Aan een meer
  • Landelijk
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Refundable tarief
  • Brandblusser
  • Rookmelder

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 100
Bedlinnen Aanwezig
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Toeristenbelasting € 2,70/persoon/nacht (Indicatie)

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan

Beoordelingen

4,6
7 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★☆ 4,0
    Luigi Vivona 13 september 2025

    Zeer mooie plek met een prachtig uitzicht op het meer.
    Zeer vriendelijke eigenaren.

  • ★★★★★ 5,0
    Astrid Scharpf 16 juni 2025

    We voelden ons helemaal thuis - de Franz vakantiewoning laat niets te wensen over. Super schoon, perfect uitgerust, geweldige locatie, het was alsof je elke avond thuiskwam. Ongecompliceerd contact met zeer vriendelijke verhuurders. We zouden de flat zo weer boeken.

  • ★★★★★ 5,0
    Isabelle Neumann 24 mei 2025

    We voelden ons helemaal op ons gemak en wilden niet meer weg. Alles is liefdevol ingericht en er is veel ruimte.

  • ★★★★★ 5,0
    Jürgen Röckle 8 mei 2025

    We troffen een zeer ruim en modern appartement aan. De open keuken biedt veel ruimte en is goed uitgerust. Er is niets op aan te merken. Het zeer grote balkon is prachtig, het uitzicht op het meer erg mooi. Alleen de relatief nabije hoofdweg kan mensen die gevoelig zijn voor lawaai misschien storen. Wij vonden het niet erg. Je kunt direct voor het huis parkeren. De flat ligt op ongeveer 10 minuten lopen van het stadscentrum. Sportievelingen kunnen direct vanuit het huis naar de Gerlitzen wandelen.
    De eigenaar was erg vriendelijk.

  • ★★★★★ 5,0
    Esther Klissenbauer 28 december 2024

    Zeer mooie en ruime flat, fantastisch uitzicht. Zeer aardige verhuurster.

  • ★★★★☆ 4,0
    Udo Schürmann 7 april 2024

    Mooie flat met een heel mooi uitzicht op het meer.
    Goed uitgerust, alles wat je nodig hebt.

  • ★★★★☆ 4,0
    Eva Borgmeier 15 juli 2023

    De accommodatie is schoon, smaakvol ingericht en biedt een prachtig uitzicht op het meer van Ossiach.
    Enigszins ongebruikelijk was het contact met de hospita, dat uitsluitend via WhatsApp verliep.
    ( Spa belasting moet gewoon op de keukentafel worden gelegd op vertrek ....)
    Maar het kwam allemaal goed.
    We kunnen deze accommodatie alleen maar aanraden.

Locatie

Selecteer data en gasten