Luxe appartement met wellness bij de skilift

4.7 7 beoordelingen
Kirchberg in Tirol, AT ★★★★★
  • 4 gasten
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 120 m²
  • Appartement

Beschrijving

Dit luxe appartement is onderdeel van een chalet dat alpine-chic en 200 jaar oude houten muren naadloos combineert met moderne faciliteiten. Het appartement heeft een eigen whirlpool en sauna, een terras, een omheinde tuin en volop privacy! Bovendien maak je gebruik van donzige badjassen en handdoeken en hoogwaardige biologische schoonheidsproducten. Op verzoek en tegen betaling zijn ook privékoks, massages en een boodschappenservice beschikbaar. De mogelijkheden zijn eindeloos
Het chalet heeft een ideale ski-in/ski-out locatie en ligt op loopafstand van het dalstation van de Fleckalm-kabelbaan (nieuw gebouwd in 2019) en de afdaling. Allebei minder dan 100 m hemelsbreed van het chalet verwijderd! In minder dan 10 minuten brengt de ultramoderne 10-persoons gondellift je uiterst comfortabel naar de top van het wereldberoemde skigebied van Kitzbühel - Kirchberg, dat bovendien een waar wandel- en mountainbikeparadijs is. De Fleckalm-kabelbaan is een van de belangrijkste toegangen tot het ski- en wandelgebied, samen met de Hahnenkamm-kabelbaan in Kitzbühel. In de zomer kun je geniet van prachtige fiets- en wandeltochten door de natuur. Bovendien zijn er diverse restaurants te vinden op loopafstand van het chalet.

Elektrische auto’s kunnen direct ter plaatse worden opgeladen bij een DC-snellaadstation (CCS) en omdat je direct aan de hoofdweg zit, zijn ook omliggende steden zoals Kitzbühel en Brixen snel te bereiken

Faciliteiten

  • Niet vrijstaand
  • In een woonwijk of centrum (dorp)
  • Aan de skipiste
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Refundable tarief
  • Kluisje
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • EHBO doos
  • Nachtslot
  • Buiten verlichting

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak Inclusief
Bedlinnen Aanwezig
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Toeristenbelasting € 3,50/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Max. 1 huisdier; € 100 per verblijf
Elektrische auto laden Naar verbruik, lokaal laad tarief

Beoordelingen

4,7
7 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Stefan Heuser 6 september 2025

    We hebben erg genoten van ons verblijf

  • ★★★★★ 5,0
    Sabine Guadalupe 23 augustus 2025

    Erg mooie omgeving en een warme, behulpzame gastheer.

  • ★★★★☆ 4,0
    Jozias de Koeijer 9 augustus 2025

    Mooi, luxe onderkomen. 
    Wel veel hinder van de doorgaande weg aan de voorzijde. 
    Achterkant van appartement heeft echter ook een ruim balkon, daar heb je minder last van het verkeer-geluid
    Appartement is van alle gemakken voorzien.

  • ★★★★☆ 4,0
    Malte Clasen 4 januari 2025

    Een prachtige flat. Uitstekende locatie. De open haard werkte niet. Onze skischoenen waren ineens weg, alleen een paar kwam weer tevoorschijn. De temperatuur kon niet goed geregeld worden.

  • ★★★★★ 5,0
    Sabine Schmitt 27 juli 2024

    De Alpenrose vakantiewoning is absoluut geweldig. We voelden ons meteen thuis. Het ontbrak ons aan niets. De ondersteuning ter plaatse door Franz is ongelooflijk. We komen graag nog eens terug.

  • ★★★★★ 5,0
    Silvia Benedict 22 november 2023

    Vakantiewoning met een geweldige sfeer en alle comfort. De keuken is zeer goed uitgerust en het is leuk om er te koken. De sauna en whirlpool met uitzicht op de bergen zijn een groot hoogtepunt.
    Kitzbühel ligt ook op loopafstand! We komen graag nog eens terug!

  • ★★★★★ 5,0
    Guido Kost 15 oktober 2023

    ..... Vier van ons brachten een week door in de Alpenrose op de begane grond. De flat was absoluut fantastisch. 10 van de 10 punten.
    Franz maakte het allround pakket compleet. Een heel erg aardige Oostenrijker. Graag nog eens en nog eens. De familie Kost uit NRW.

Locatie

Selecteer data en gasten