Exclusief sfeervol vrijstaand chalet met wellness

5.0 7 beoordelingen
Piesendorf, AT ★★★★★
  • 16 gasten
  • 5 slaapkamers
  • 5 badkamers
  • 220 m²
  • Chalet

Beschrijving

Dit exclusieve, sfeervolle, vrijstaande chalet ligt op een zeer zonnige zuidhelling met prachtig panoramisch uitzicht over het Salzachtal in Pinzgau en de omliggende bergwereld! Met een totaal oppervlak van 220m2 verdeeld over drie etages kunt u ontspannen en genieten van een welverdiende vakantie. Het huis is voorzien van alle gemakken en biedt volop ruimte voor 16 personen. In de stijlvolle wellness vindt u een groot ligbad, luxe inloopdouche, sauna, ligstoelen en tv om heerlijk te relaxen

De ruime, gezellige en sfeervolle woonkamer en compleet ingerichte keuken bevindt zich op de eerste verdieping met directe toegang tot de tuin. Hierdoor geniet u nog meer van het prachtige panorama-uitzicht. De woonkamer is met het vele houtgebruik landelijk ingericht. Eten of gezellig borrelen kunt u doen in de twee ‘Oostenrijkse’ eethoeken of aan de lange houten eettafel. Maar liefst vijf slaapkamers heeft u ter beschikking, waarvan één als masterbedroom is ingericht met een eigen verwarmd balkon op het zuiden. 4 slaapkamers hebben elk een badkamer met douche en toilet. Er is een wellness gedeelte voor de ultieme ontspanning. Het chalet heeft overdekte parkeerplaatsen, een ruime eigen tuin, een buitendouche en meerdere zonnige terrassen. De dichtstbijzijnde supermarkt is op loopafstand of geniet van de broodjes service aan huis. De ligging is zowel in de zomer als in de winter zeer centraal. In enkele minuten met de auto bent u in het populaire skigebied van Zell am See, Kaprun of de sneeuwzekere gletsjer van de Kitzsteinhorn (3029m). Ook in de zomer biedt de omgeving vele mogelijkheden om te golfen, wandelen, zwemmen of te fietsen. Kortom, de ideale exclusieve locatie, geheel in sfeer, om te genieten van een welverdiende vakantie!”

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • Landelijk
  • In de bergen > 1000 m.
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • EHBO doos

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 369
Bedlinnen € 20,40 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Mobiliteitsheffing € 0,50/persoon/nacht
Toeristenbelasting € 2,55/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan
Elektrische auto laden Naar verbruik, lokaal laad tarief
Kinderbed + Kinderstoel € 20,40/verblijf

Beoordelingen

5,0
7 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Lex Dusseljee 21 februari 2026

    Het huis was prachtig. Voldoende ruim voor 4 gezinnen (16 personen). Het ligt ook mooi en als het niet mist is het uitzicht geweldig.
    De keuken was goed voorzien van keukengerei en moderne apparaten van goede kwaliteit, en ook de bedden en badkamers waren prima. Voldoende zitgelegenheid voor iedereen. De tv’s hebben we nauwelijks gebruikt maar de grote tv in het midden werkte prima.
    We waren blij met de service, die prompt kwam als we iets te repareren hadden. Alles top geregeld. 
    Iets minder was het dat de vuilnisbakken vol waren en pas in de loop van de week werden geleegd.

  • ★★★★★ 5,0
    Bram de Vlaam 10 januari 2026

    Wij vonden ons verblijf helemaal geweldig! 7 dagen gespendeerd in dit huis, lekkere welness, heel schoon alles en goed voorbereid. Fijne vrouw van het huis die alles duidelijk heeft uitgelegd, 0 problemen ook verder. Goede prijs voor als je met een grote groep gaat (wij gingen met 14 totaal).

  • ★★★★★ 5,0
    Karlheinz Döring 4 januari 2026

    Dit was onze 2e keer in het chalet en daarom waren we opnieuw zeer tevreden.

  • ★★★★★ 5,0
    David Ebbinghaus 1 februari 2025

    Het huis en het hele proces was gewoon geweldig.

  • ★★★★★ 5,0
    Karlheinz Döring 5 januari 2025

    Zeer mooi, ruim huis op een goede locatie met ongeveer dezelfde afstand tot de skigebieden Zell am See (Areitxpress) en Kaprun.
    Het huis is zeer goed uitgerust, de wellnessruimte is erg mooi. Het enige wat we misten was het gebrek aan haken om dingen op te hangen in de badkamers en het gebrek aan hangruimte in een van de kledingkasten.

  • ★★★★★ 5,0
    An Decoster 31 maart 2024

    Een prachtig huis, mooie zonnige ligging, voldoende parkeerplaats, goed uitgeruste keuken, enkel een schaar ontbrak.
    Let wel, de kamers voor 2 personen zijn ruim, daartegenover zijn de kamers met de mezzanine, te klein voor 4 personen. Er is te weinig bergruimte en er is ook 1 kamer waar er geen toilet en douche op de kamer is, wij sliepen daar met 4 in en moesten telkens een verdiep naar een beneden om een toilet te gebruiken, wij douchten ons in de wellness(2 verdiepen lager).

  • ★★★★★ 5,0
    Julia Bröker 3 februari 2024

    Geweldig huis met een super wellnessruimte.
    Grote eetruimte zodat 16 mensen samen aan één tafel konden zitten en eten.

Locatie

Selecteer data en gasten