Luxe chalet met sauna en prachtig uitzicht

4.6 13 beoordelingen
Krimml, AT ★★★★
  • 10 gasten
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 140 m²
  • Vakantiehuis

Beschrijving

Dit prachtige chalet - de linkervleugel van een 2-onder-1-kap-woning - heeft een bijzonder elegante ligging. In de tuin kunnen de kinderen 's zomers badmintonnen en in de winter een grote sneeuwpop maken. De ruime woonkamer met grote eettafel is ideaal voor gezellige avonden en in de eigen sauna kom je volledig tot rust. Sluit de dag af op het balkon met uitzicht op het kenmerkende berglandschap. Wat een droom!
Krimml is bekend als de plaats waar je de grootste watervallen van Europa kunt vinden. De actieve vakantieganger komt volledig aan zijn trekken door de vele wandel -en fietsroutes die er zijn. Vanuit Krimml is een uitstapje naar Gerlos en de daarnaast liggende Durlassboden Stausee ook zeker een aanrader! Hier kun je een mooie wandeling maken rondom het meer of heerlijk waterfietsen! Het gezellige centrum ligt op loopafstand van het verblijf, en je vindt er diverse restaurants, een supermarkt met bakkerij, een bank en een openbaar zwembad.

In de winter kun je op 400 m van het huis de skibus pakken naar het populaire skigebied Zillertal Arena. Door de centrale ligging bereik je het skigebied Wildkogel-Arena ook in 15 autominuten. In dit skigebied bevindt zich een rodelbaan met een lengte van 14 km. Je start bij het bergstation van de Smaragdbahn en eindigt in Bramberg am Wildkogel. Zowel ’s avonds als overdag is de rodelbaan geopend. Het is de langste verlichte rodelbaan van de Alpen! Beide skigebieden zijn veelzijdig, gezinsvriendelijk en sneeuwzeker

Faciliteiten

  • Niet vrijstaand
  • In een woonwijk of centrum (dorp)
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Refundable tarief
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • EHBO doos

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 255
Bedlinnen € 18 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Mobiliteitsheffing € 0,50/persoon/nacht
Toeristenbelasting € 3,05/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan

Beoordelingen

4,6
13 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Michael Hellwig 4 oktober 2025

    Zeer mooie accommodatie. De keuken was goed uitgerust voor 10 personen. 10 personen kunnen alleen theoretisch aan de tafel in de eetkamer zitten. 8 tot 9max CHECK IN en OUT was gemakkelijk. We vonden het totaalpakket goed zonder verborgen of extra kosten.

  • ★★★★☆ 4,0
    Joerg Albrecht 23 augustus 2025

    07.09.2025
    >> De eettafel met beschikbare ruimte is te klein bij gebruik door 10 personen in huis 3A<< Max. 5-6 personen mogelijk aan deze tafel zonder claustrofobisch gevoel!

  • ★★★★☆ 4,0
    Gerald Eissink 26 juli 2025

    De algemene ervaring was zeer goed 👌👌
    Zeer ruim en van alles voorzien.
    Zeer prettig was dat bij elk van de drie slaapkamers een eigen toilet en douche is.

  • ★★★★☆ 4,0
    Gijsbert-Willem Gelderblom 20 juli 2024

    Wij hebben de woning als heel prettig ervaren. Ruime woning die van alle gemakken is voorzien. Ook genoeg spullen in de woning zelf aanwezig.

  • ★★★★☆ 4,0
    Katrin Giesler 22 juni 2024

    Vriendelijk servicepersoneel.

  • ★★★★★ 5,0
    Bert Schilder 16 maart 2024

    Schitterend chalet met alles erop en eraan!

  • ★★★★★ 5,0
    Frank Lohse 13 januari 2024

    Het was een heerlijke wintervakantie. De accommodatie was geweldig.

  • ★★★★★ 5,0
    Christian Weiler 6 januari 2024

    Geweldig verblijf! Mooi huis in zeer goede staat!

  • ★★★★★ 5,0
    Omar Al neyadi 23 juni 2023

    Zeer aanbevolen
    Zeer mooie villa , prachtige locatie
    Behulpzaam personeel

  • ★★★★★ 5,0
    Rianne Segveld 14 januari 2023

    Heerlijk net huis. Om de hoek is een klein kinderweidje waar je leuk kan sleeen.
    Skibus en supermarkt ook heel dichtbij op loopafstand.
    Wij waren met 6 volwassenen en 4 kinderen. Eettafel is wel krap als je met 10
    Volwassenen bent.

  • ★★★★☆ 4,0
    Frank Bosmans 24 december 2022

    Heerlijke slaapkamers met aangrenzende badkamer ( 2x )
    Lekkere sauna met douche

  • ★★★★★ 5,0
    Nicole Struik 16 december 2022

    Prachtig huis dat van alle gemakken en luxe is voorzien!

  • ★★★★★ 5,0
    Julia Oldenburger 29 oktober 2022

    Alles werkte perfect... Duimen maar 👍😊

Locatie

Selecteer data en gasten