Smaakvolle ski-in ski-out lodge

4.8 11 beoordelingen
Sankt Lambrecht, AT ★★★★
  • 6 gasten
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 100 m²
  • Vakantiehuis

Beschrijving

Dit exclusieve en zeer ruime vakantiehuis ligt direct aan de piste van het skigebied Grebenzen in een nieuw alpine vakantiecomplex, in de bijzonder veelzijdige vakantieregio Murau. De nieuwe gondelbaan is in de winter van 2022 in gebruik genomen en de pistes liggen direct naast de accommodatie. Het gezellige dorp Sankt Lambrecht ligt op een steenworp afstand en biedt enkele gezellige restaurants en is gemakkelijk te voet bereikbaar. Dit vakantiehuis is een halfvrijstaand hoekhuis

In de winter is hier een fantastisch en sneeuwzeker familieskigebied beschikbaar met de ultramoderne nieuwe gondellift, zodat je niet in de rij hoeft te staan bij de lift. In de zomer is een bezoek aan het prachtige middeleeuwse stadje Murau een echte aanrader. Hier vind je veel leuke winkeltjes en gezellige terrasjes. Naast mooie wandelingen in de bergen kun je hier ook het Mur fietspad lopen of fietsen. Dit is een beroemd fietspad langs de rivier de Mur dat dwars door de regio loopt. Zowel in de zomer als in de winter is deze regio de ideale plek voor actieve vakantiegangers. Ervaar hier ook de rust, want deze regio is nog niet ontdekt door het massatoerisme. Hier kun je nog genieten van pure Oostenrijkse gezelligheid en talrijke tradities. Qua natuur is de regio ongelooflijk mooi en rijk aan tradities

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • In de bergen > 1000 m.
  • Aan de skipiste
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Refundable tarief
  • Rookmelder
  • Nachtslot
  • Buiten verlichting

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 272
Bedlinnen € 20,75 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Toeristenbelasting € 2,50/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan
Elektrische auto laden Naar verbruik, lokaal laad tarief
Linnengoed Extra bedlinnen wissel € 24 p.p.
Linnengoed Extra badlinnen wissel € 15 p.p.

Beoordelingen

4,8
11 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Dave Geurtjens 16 augustus 2025

    Accommodatie was werkelijk prachtig en voldeed zeker aan de wensen en verwachtingen. We wisten dat er nog bouwwerkzaamheden waren, maar hebben we nauwelijks last van gehad.
    Villa is luxe ingericht en van alle gemakken voorzien. Echt TOP!!
    Omgeving was prachtig. Hebben gebruik gemaakt van de Gondel en ook meerdere hele mooie (stevige) wandelingen gemaakt.
    In de buurt liggen een paar mooie meertjes en watervallen om te bezoeken. Wörthersee is heel mooi. Strak blauw water en mooie omgeving.
    Echt een aanrader!

  • ★★★★★ 5,0
    José Koster 9 augustus 2025

    Het was fantastisch. Wat een luxe huisje van alle gemakken voorzien. Modern, strak en warm. 3 ruime slaapkamers met allemaal een eigen badkamer. Uitgebreide keuken met kookeiland, wasmachine, ruime woonkamer en een terras met schitterend uitzicht op de gondel en het dorp. Enorm veel te doen in nabije omgeving: wandelen, gondel, meertjes, mountainkarten, rodelen, zwemmen en fietsen.  We komen zeker terug!

  • ★★★★★ 5,0
    Joost Brink 2 augustus 2025

    Erg mooie vakantiewoning. Mooie materialen, fijne vertrekken, van alle gemakken voorzien. Wij hebben een week in de zomer doorgebracht en zouden zonder twijfel terugkomen. In de omgeving is ook in de zomer genoeg te beleven.

  • ★★★★★ 5,0
    Petra Franke 1 maart 2025

    Heel fijn huis om een weekte verblijven. Goede ligging, alles aanwezig voor het verblijf. Wij komen zeker een keer terug!

  • ★★★★★ 5,0
    Reka Dr Danielfy 8 februari 2025

    Het appartement is nieuw en erg praktisch, maar de verlichting was een beetje te flets voor ons.

  • ★★★★☆ 4,0
    Jolanda den Otter 6 november 2024

    Heerlijke omgeving en super geregeld door Villa for you.  Leuke verblijf.

  • ★★★★★ 5,0
    SA Engels 13 juli 2024

    Het is een prachtig verblijf op een prachtige plek met alles erop en eraan.
    Echt de moeite waard!

  • ★★★★★ 5,0
    Noel Luijten 5 mei 2024

    Fantastische mooie villa en van alle gemakken voorzien in het mooie 265 vierkante kilometer grote Zirbitzkogel Grebenzen Natuurpark.
    Echte Oostenrijkse bouwkwaliteit met fantastisch uitzicht op de bergen en een groot klooster. Bij wakker worden is het al een feest. Echte aanrader.

  • ★★★★★ 5,0
    louisanne klink 17 februari 2024

    Het huis is heerlijk ruim, schoon en netjes. Locatie is super aan de piste. Helaas was er geen ski in ski out door gebrek aan sneeuw naast de piste maar het gebied was nog wel prima te doen. Het uitzicht was prachtig en leuk dat je de piste kon zien. De mensen zijn hier nog echt vriendelijk omdat het hierbij niet zo toeristisch is. Wij hebben een heerlijke vakantie gehad.

  • ★★★★★ 5,0
    Hans Theodorus Talle 27 januari 2024

    De woning was uiterst comfortabel en compleet ingericht. Bovendien is de ligging van de woning perfect, prachtig uitzicht op het omliggende landschap en het dorp Sankt Lambrecht rn direct aan de skipiste gelegen. Ook veel winterwandelmogelijkheden direct vanuit de woning.

  • ★★★★☆ 4,0
    Peter Irikovsky 30 december 2023

    Zeer mooi ingericht, geweldige locatie.

Locatie

Selecteer data en gasten