Riant huis met sauna nabij de skilift

4.8 18 beoordelingen
Bramberg am Wildkogel, AT ★★★★
  • 14 gasten
  • 5 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 201 m²
  • Vakantiehuis

Beschrijving

Met luxe faciliteiten zoals een sauna en bubbelbad is dit vakantiehuis ideaal voor een onvergetelijke vakantie met de hele groep. In de woonkamer warm je op bij de speksteenkachel en de goed uitgeruste keuken biedt je de mogelijkheid de lekkerste gerechten te bereiden. De slaapkamer met badkamer op de begane grond is perfect voor vakantiegangers met een verminderde mobiliteit. In de zomer geniet je van de zon vanaf het royale terras op het zuidwesten met bergzicht. Heerlijk!
Voor de wintersportliefhebber is dit vakantiehuis ook een ideale uitvalsbasis. De Panoramabahn in Hollersbach die je naar de Kitzbüheler Alpen (215 km aan pisten) brengt, ligt op minder dan 1,5 km van het vakantiehuis. Op slechts 3 km, in het centrum van Bramberg, vertrekt de gondel naar de Wildkogel. Hier vind je 70 km aan goed geprepareerde pisten en Europa’s langste verlichte rodelbaan van maar liefst 14 km!

's Zomers verken je de prachtige regio tijdens wandeltochten langs groene weiden en imposante bergtoppen

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • Aan de rand van een bos
  • In een woonwijk of centrum (dorp)
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Kluisje
  • Brandblusser
  • Koolmonoxidedetector
  • Rookmelder
  • EHBO doos
  • Nachtslot
  • Buiten verlichting
  • Automatische Externe Defibrillator (AED)

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Verwarming/Energie € 11/nacht
Eindschoonmaak € 275
Bedlinnen € 19,50 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Mobiliteitsheffing € 0,50/persoon/nacht
Toeristenbelasting € 2,55/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan
Diversen Broodjesservice

Beoordelingen

4,8
18 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Lieve Verschueren 4 april 2026

    Mooie rustige locatie. Gezellig huis met alle voorzieningen voor een grote familie. Levering aan huis door de warme bakker in de ochrend is heel leuk. Mooi skigebied, en we hadden weer prachtig weer... wij komen terug..

  • ★★★☆☆ 3,0
    Tim Cappelle 15 februari 2025

    Prima huis,
    Sanitair niet overal goed op orde. Alleen de sauna deed het goed van de welles die wordt aangeboden.
    Heerlijk dat de kids in de apparte speelkamer lekker hun ding konden doen.
    Verder gewoon prima en netjes.

  • ★★★★★ 5,0
    Tommie Sloot 11 januari 2025

    Super huisje. Van alle gemakken voorzien. Contact met de huiseigenaar was ook heel prettig.

  • ★★★★★ 5,0
    Michael Schmidt 19 mei 2024

    Super mooi huis, alles was aanwezig, graag weer. Veel dank

  • ★★★★★ 5,0
    Leslie Saße 18 april 2024

    Super mooi huis en aardige hospita.

  • ★★★★★ 5,0
    levi peeters 30 maart 2024

    Heel praktische villa, in een rustige en mooie omgeving. alles is aanwezig, en er werf heel duidelijk gecommuniceerd met villa for you en de dame ter plaatse. Zeer goede uitvalsbasis voor Bramberg en kitzbugel
    De kinderen en wijzelf hebben er van genoten

  • ★★★★★ 5,0
    Eduard Muresan 24 februari 2024

    Zeer mooi huis op een geweldige locatie, Panoramabahn is gemakkelijk bereikbaar, zelfs te voet, terwijl de andere pistes bereikbaar zijn met de auto of de bus.
    De open haard in het huis is ook een geweldige functie. Parkeren is beperkt, maar onze gasten waren geweldig in het begeleiden naar meer parkeerplaatsen. Geweldig huis voor gezinnen.

  • ★★★★★ 5,0
    Trudy Slager 17 februari 2024

    Prachtige woning voorzien van alle gemakken.

  • ★★★★★ 5,0
    Alex Fischer 31 oktober 2023

    Was erg leuk! Geweldige accommodatie en een erg mooie omgeving!

  • ★★★★★ 5,0
    Tobias Meggendorfer 2 september 2023

    Zeer mooi huis; zeer gastvrije en vriendelijke gastheer! De omgeving is mooi, veel mooie plekken om te bezoeken.

    Het huis is goed uitgerust (veel keukengerei, potten, enz. in de keuken). De sauna is ook erg goed.

  • ★★★★★ 5,0
    Meagan Van Den Heuvel 8 april 2023

    Zeer verzorgde woning. Meer dan voldoende kookgerei aanwezig voor 13 personen. Wasmachine en droger aanwezig om handdoeken te wassen. Vlakbij 2 grote ski-oorden. Wij komen zeker nog eens terug.

  • ★★★★★ 5,0
    Henze Pegman 4 maart 2023

    Zeer goed huis. We zullen zeker terug willen komen.

  • ★★★★★ 5,0
    Marco Sluijter 25 februari 2023

    Een heerlijk ruim huis met voldoende sanitair. Keuken voorzien van alle gemakken en ruim voldoende bestek ed.

  • ★★★★★ 5,0
    Marius Kiefer 28 januari 2023

    Goed uitgerust voor 10 personen en kinderen. Genoeg badkamers/toiletten en de keuken heeft alles wat je nodig hebt! Natuurlijk niet het meest moderne huis, maar alles schoon en functioneel. Daarom ook een goede prijs-kwaliteitverhouding.

  • ★★★★★ 5,0
    Manja Adrian 15 oktober 2022

    Een geweldig, volledig uitgerust vakantiehuis - geen wens blijft onvervuld. We hebben genoten van de broodservice, werden hartelijk ontvangen en te allen tijde ondersteund met hulp en advies. Bedankt voor een heerlijk verblijf.

  • ★★★☆☆ 3,0
    Thomas Neubauer 11 juni 2022

    Het huis was prima, behalve de keuken. Ik heb 3 uur in de keuken doorgebracht met afwassen en schoonmaken. Op het bestek, de borden en de potten zaten nog restjes van de maaltijd. Een bril zag er ook niet zo geweldig uit. Ik moest ook de oven, de bakplaat en de grill schoonmaken. Het ergste was de koffiepot van het koffiezetapparaat, die van binnen zwart was en waar ik geen koffie uit wilde, dus heb ik hem een paar keer schoongemaakt tot hij van binnen zilverkleurig weerkaatste, zoals je zou verwachten. Je zou daar meer achter kunnen staan. Dit is niet hoe ik me een vakantie begin voorstel.

  • ★★★★★ 5,0
    Robbert van Kappel 5 februari 2022

    Luxe, centraal gelegen huis dat van alle gemakken voorzien is. Wij hebben het hier als vriendengroep erg naar ons zin gehad.

  • ★★★★★ 5,0
    Jeanette Bouillon 2 januari 2022

    We waren zeer tevreden over de accommodatie - schoon - ruim - zeer goede matrassen - mooi ingericht - we voelden ons er zeer comfortabel met 10 personen.

Locatie

Selecteer data en gasten