KIndvriendelijk vakantiehuis met zwembad

4.5 8 beoordelingen
Besse, FR ★★★★
  • 6 gasten
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 120 m²
  • Vakantiehuis

Beschrijving

Dit huis is perfect voor gezinnen met kinderen en heeft een flinke tuin en omheind zwembad. Het is zeer rustig gelegen, maar toch niet ver van de grote toeristische attracties aan de rivier de Dordogne.

Het huis heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers, een zeer royale tuin met vele zitjes en een groot zwembad met ligbedden rondom. Perfect voor mooie wandelingen in de prachtige omgeving met veel bossen en landerijen.

U zult hier volledig tot rust komen en genieten van al dit moois!

Binnen een half uur bent u bij de rivier de Dordogne. Bezoek Domme met zijn schitterende uitkijkpunt over de vallei, Sarlat met zijn historische centrum en zaterdagochtendmarkt, Saint Cirque Lapopie en Rocamadour als zijnde 2 van de mooiste dorpen van Frankrijk.

U zult tijd tekort komen!

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • Landelijk
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Refundable tarief
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Hout Inclusief
Eindschoonmaak € 90
Bedlinnen
Bedden opgemaakt bij aankomst
€ 8 p.p./verblijf
Toeristenbelasting € 0,77/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren
De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin
Max. 1 huisdier; € 5 per nacht
Handdoeken Zelf meenemen

Beoordelingen

4,5
8 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Ann De Bie 13 september 2025

    We hebben terecht genoten van de rust in het vakantiehuis.Sylvie is heel aangenaam en vriendelijk.Het zwembad is echt heel groot en mooi.Alles wat we nodig hebben was voorhanden.

  • ★★★★☆ 4,0
    Karen Farrant 30 augustus 2025

    Het huis was brandschoon
    Het zwembad was geweldig
    Schaal met zelfgekweekte tomaten bij aankomst die heerlijk smaakten en een vaas met verse snijbloemen met een fles aardbeienwijn - erg leuk detail
    Locatie heerlijk, afgelegen, op een geweldige locatie met winkels op een klein eindje rijden
    Gratis wifi
    Zouden graag weer boeken, maar zouden wel wat van onze eigen keuken meenemen.

  • ★★★★★ 5,0
    Joost van den Ham 2 augustus 2025

    Het vakantiehuis ligt zeer afgelegen en rustig. Een ideale plek om tot rust te komen. Het bevat een zeer groot terrein met een aantal (afgesloten en vervallen) bijgebouwen. Grote ‘voortuin’ met appelbomen en prachtig zwembad met hek direct achter het huis.  Het huis is ruim, maar niet heel luxe. Het voorziet in alle behoeften. Grote slaapkamers, functionerende badkamers en een oké keuken voorzien van veel servies en apparaten. De inrichting is gedateerd, soms kapot en niet heel schoon. Voor ons geen probleem maar daar moet je wel rekening mee houden. De landelijke ligging van de locatie is prachtig. Wel zijn er veel vliegen, dazen, wespen en muggen actief en rent er af en toe een muis of salamander door de woonkamer. Wij hebben een heerlijke vakantie gehad!

  • ★★★★★ 5,0
    piet DOOMS 26 juli 2025

    fantastische verblijfplaats met alles erop en eraan

  • ★★★★☆ 4,0
    Sophie Breydels 12 juli 2025

    Heel mooie en rustige omgeving en toch niet te ver van de gekende bezienswaardigheden.
    Het huisje zelf was goed in orde, kan wel wat extra kookgerief gebruiken.
    Zwembad was top en werd iedere ochtend schoon gemaakt door de eigenaar.

  • ★★★★★ 5,0
    Piet en Myriam van Ooijen-Simons 28 juni 2025

    Een oase van rust in een prachtig natuurgebied.
    Het huis is van alle gemakken voorzien en in de grote tuin een heerlijk zwembad. Echt een aanrader !!

  • ★★★★☆ 4,0
    David Van Laere 7 juni 2025

    Je komt er tot rust, door de bosrijke omgeving!

  • ★★★★☆ 4,0
    Hanna Kruszinski 24 mei 2025

    Zeer ontspannen, rustige en relaxte vakantie. Alles wat belangrijk is kan in korte tijd worden bereikt. Goede mogelijkheden voor uitstapjes.

Locatie

Selecteer data en gasten