Groot landhuis voor gezinnen met privézwembad

4.8 4 beoordelingen
Issac, FR ★★★★
  • 24 gasten
  • 12 slaapkamers
  • 6 badkamers
  • 350 m²
  • Vakantiehuis

Beschrijving

Deze combinatie van 3 vakantiehuizen bevindt zich op een U-vormig landgoed in het mooiste gedeelte van de Dordogne. De historische boerderij is zorgvuldig omgetoverd tot een schitterend geheel. De huizen zijn met elkaar verbonden via een tussendeur, maar beschikken elk over voldoende privacy, wat het ideaal maakt voor samenreizende gezinnen en families. Terwijl de kinderen zich vermaken in het zwembad of op de trampoline, geniet jij van een drankje vanuit je luie stoel

Al met al een geweldige plek om te genieten en ontspannen, maar vergeet ook niet de omgeving te ontdekken. Verken de talloze grotten, kano over de rivieren, maak een paardrijtocht, wandel langs goed gemarkeerde routes en breng zeker een bezoek aan de steden Bergerac, Perigueux en het oude centrum van Sarlat, met haar levendige zaterdagmarkt. Hier zul je tijd tekortkomen!

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • Landelijk
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 300
Bedlinnen Aanwezig
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Toeristenbelasting € 0,90/persoon/nacht
Verwarmen zwembad Inclusief

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Max. 2 huisdieren; € 5 per dier per nacht

Beoordelingen

4,8
4 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Marijke van Duuren 25 april 2026

    Mijn klanten (20 personen) hebben ontzettend genoten van werkelijk alles. Het landgoed was prachtig, de natuur was erg goed onderhouden, het huis was keurig verzorgd, het ontbrak ze echt aan niets. Er was zoveel ruimte voor alle kinderen om te spelen en voor alle gezinnen om dingen samen, maar toch ook apart te doen. Het zwembad was echt een genot om erbij te hebben. Zeer goed contact met de gastvrouw. Werkelijk een fantastisch verblijf!

  • ★★★★☆ 4,0
    Frank Bongers 19 juli 2025

    Fijne locatie, zeker voor groot gezelschap. Als je de gehele lokatie huurt dan heb je maximale vrijheid en privacy. Dat is natuurlijk anders als je een deel van het complex huurt. Er mogen ook nog wel lichtpunten bij in de grote zitkamer.

  • ★★★★★ 5,0
    Amelie Demoncy 4 mei 2024

    Het huis is zoals op de foto's. Het is erg schoon en zeer goed uitgerust (keuken, kinderspelletjes, buitenspelletjes, enz.).
    Bedankt voor het welkomstgeschenk.

  • ★★★★★ 5,0
    Ineke Kerklaan 27 april 2024

    Wat een mooi verblijf zowel van buiten als van binnen, van alle gemakken voorzien kon niets bedenken wat we nog miste in de huizen. Een heeeeellll warme ontvangst door de eigenaren. Iers lekkers in de keuken... hout voor de kachel etc etc te veel om op te noemen. Ook tijdens ons verblijf hadden we goed contact bij bijvoorbeeld een probleem en werd dat zo opgelost. Mooi zwembad ligt in de mega mooie grote tuin. Ik.kan nog uren doorgaan met onze supper go er de ervaring hier een dikke tien.

Locatie

Selecteer data en gasten