Centrale vakantiewoning, 550 m van de skilift

3.7 3 beoordelingen
Hopfgarten im Brixental, AT ★★★★
  • 4 gasten
  • 1 slaapkamers
  • 1 badkamers
  • 32 m²
  • Appartement

Beschrijving

Welkom in onze designflat op de begane grond! Modern design, hoogwaardig comfort en een centrale ligging bieden een exclusieve woonervaring. Het eigen café naast de deur nodigt je uit om te genieten van een ontspannen ontbijt of een drankje. Ontdek de stedelijke levensstijl en eersteklas voorzieningen. Welkom thuis!
Beleef een onvergetelijke vakantie in Hopfgarten, een pittoresk marktstadje met een rijke geschiedenis. Midden in de charmante dorpskern met plaveisel voel je de authentieke flair van vervlogen tijden. De barokkerk geeft het dorp een cultureel tintje dat heden en verleden combineert.

Je vakantie profiteert echter niet alleen van de sfeer, maar ook van de ligging van je vakantiewoning in het centrum. Hier zit je midden in de actie, omringd door gezellige cafés, lokale winkels en een verscheidenheid aan restaurants die de culinaire diversiteit van de regio weerspiegelen.

Hopfgarten in het Brixental biedt niet alleen culturele schatten, maar ook tal van sportieve activiteiten. Het omringende berglandschap nodigt uit tot wandelen en mountainbiken. In de winter kun je genieten van de eersteklas pistes van het skigebied Wilder Kaiser Brixental. De verscheidenheid aan vrijetijdsactiviteiten maakt Hopfgarten het hele jaar door tot een bestemming voor natuur- en sportliefhebbers.

Ontdek het beste van twee werelden - de historische schoonheid van Hopfgarten en het comfort van een centraal gelegen vakantiewoning. Een vakantie die ontspanning, cultuur en actief avontuur perfect combineert

Faciliteiten

  • Niet vrijstaand
  • In een woonwijk of centrum (dorp)
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Refundable tarief
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • EHBO doos
  • Nachtslot

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 140
Bedlinnen € 22 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Toeristenbelasting € 2,60/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan
Keukenlinnen Zelf meenemen
Ontbijt
ter plaatse te regelen
Mogelijk
Elektrische auto laden Naar verbruik, lokaal laad tarief

Beoordelingen

3,7
3 reviews Verified guest reviews
  • ★★★☆☆ 3,0
    Patrick Suess 1 oktober 2024

    Het appartement Lukasfeld 9 Top Lisi heeft een zeer aantrekkelijk ontwerp. Er is hier veel ondergebracht in een kleine ruimte. Door de ligging in het centrum van het dorp heb je snel toegang tot alles wat je dagelijks nodig hebt. Het dichtstbijzijnde treinstation bereik je te voet in 5 - 10 minuten. Er is een parkeerplaats direct naast de appartementen. Let op: Er is geen lift. Je moet trappen kunnen lopen.

  • ★★★★★ 5,0
    Johann Clementi 30 juni 2024

    Goede verbindingen met het openbaar vervoer

  • ★★★☆☆ 3,0
    Floris Hoogeboom 17 februari 2024

    Alles mooi nieuw, maar erg karig en minimalistisch qua spullen. Als je met 4 personen bent heb dan moet je zuinig omspringen met bestek en bekers. Mini magnetron zonder oven functie. Slaapbank die er mooi uitziet maar erg slecht ligt (kuil). Koken met 1 kromme koekenpan en 2 pitjes was een uitdaging. Erg warm in het appartement en verwarming niet te regelen, dus hele dag de ramen open wat niet heel milieubewust is natuurlijk. Ook geen afzuiging in douche of keuken, ook geen afzuigkap. Dus snel muf.

Locatie

Selecteer data en gasten