Sfeervol, Oostenrijks chalet met mooi uitzicht

5.0 1 beoordeling
Sankt Jakob im Haus, Oostenrijk ★★★
  • 10 gasten
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 184 m²
  • Chalet

Beschrijving

Gelegen in het prachtige Pillerseetal in Tirol, een geschakeld chalet voor 10 personen. Je bewoont de rechter huishelft. Het chalet beschikt over een ruime woonkamer met zithoek en eettafel, een compleet uitgeruste keuken, 4 slaapkamers en 3 badkamers. In het souterrain is een gemeenschappelijke gezelschapsruimte met biljart, tafelvoetbal, tafeltennis en een grote zithoek met TV. Vanuit het balkon kun je genieten van een adembenemend uitzicht op de bergen en kun je je heerlijk relaxen in de tuin
Het kleine vakantieoord St. Jakob in Haus ligt direct aan de voet van het skigebied Buchensteinwand, niet ver van het populaire Fieberbrunn. Het chalet ligt direct naast de skilift van een klein en bijzonder kindvriendelijk skigebied met 4 tot 5 afdalingen en oefenweide. De skibus stopt op 1 minuut loopafstand, waardoor je gemakkelijk het grote skigebied 'Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn' kunt bereiken of het kleinere skigebied Waidring. Met maar liefst 408 pistekilometers en meer dan 120 liften kun je hier eindeloos skiplezier beleven.

Een verblijf in dit chalet is ook een aanrader in de zomermaanden. De prachtige omgeving is ideaal voor een actieve vakantie. Je kunt de regio te voet of met de fiets verkennen. In 5 minuten loop je naar de parkeerplaats van de lift, die je naar het St. Jakobskruis brengt. Je kunt hier heerlijk wandelen en genieten van het prachtige uitzicht. Het Pillerseetal is tevens de ideale bestemming voor gezinnen. Timok's Wild World en zomerrodelen in Fieberbrunn, het attractiepark Triassic Park in Waidring, de indoorklimhal in Sankt Jakob im Haus en de interactieve wandelroute 'Het geheim van de Steinbergkoning' zijn slechts enkele van de vele mogelijkheden. Kortom, een regio die het ontdekken meer dan waard is!

Faciliteiten

  • Niet vrijstaand
  • In een woonwijk of centrum (dorp)
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Refundable tarief
  • Brandblusser
  • Rookmelder

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 200
Bedlinnen € 15 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Toeristenbelasting € 3,90/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan

Beoordelingen

5,0
1 review Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Barbara van der Gaag 9 februari 2025

    De keuken is goed uitgerust om voor 10 personen te koken, voldoende serviesgoed en vaatwasser die ook goed reinigt.
    Ruime eettafel en gezellige zithoek .
    Met de auto in 10 minuten bij groot skigebied.

Locatie

Selecteer data en gasten