Chalet aan de rivier & sauna en terras in Kaprun

4.5 4 beoordelingen
Kaprun, AT ★★★★
  • 16 gasten
  • 5 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 105 m²
  • Chalet

Beschrijving

Beleef hier woongenot deluxe direct met een terras aan een riviertje in het centrum van Kaprun. Een ontspannende vakantie is hier gegarandeerd! Het houten chalet beschikt over 5 slaapkamers en biedt hiermee plaats aan maximaal 16 personen. Geniet van de warmte van de privé sauna in huis? Het kan hier! Vanaf het chalet heb je een heerlijk uitzicht op de omringende natuur
Wintersport in Kaprun staat voor sneeuwzekerheid, gezelligheid en een scala aan mogelijkheden. Samen met het dorp Zell am See vormt het een mooie wintersportregio waar vele mogelijkheden zijn om te skiën of te snowboarden. Dit kan met slechts 1 skipas! Omringd door maar liefst drie skigebieden, waarvan één over een gletsjer beschikt, is er aan pistekilometers en sneeuw geen gebrek. De gletsjer zorgt ervoor dat je hier bijna het hele jaar door kunt skiën. Vanuit het dorp gaat de moderne skilift direct naar het gletsjer gebied !

Ben je na een sportieve dag toe aan wat ontspanning? In de Tauern Spa van Kaprun kom je volledig tot rust. Met het uitgebreide zwembad complex met glijbanen, spa wellness restaurant en bar heeft het alles voor een ultieme relaxdag.

In de zomer geniet je van de natuur in de fraaie bergwereld en maak je hier de mooiste wandel- (motor)fiets- en moutainbiketochten. Een must in de zomer is een bezoek aan de prachtige Stausee met de panorama uitzichten en zijn moderne waterkrachtcentrale. Na een sprong met de paraglider is een adembenemende auto- of motorrit over de Großglocknerstraße de ultieme voltooiing van je vakantie!

Kortom er is veel te doen in deze prachtige vakantieregio!

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • In een woonwijk of centrum (dorp)
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Groepssamenstelling opvragen
  • Brandblusser
  • Rookmelder
  • EHBO doos
  • Nachtslot
  • Buiten verlichting

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 450
Bedlinnen Aanwezig
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Mobiliteitsbijdrage € 0,50/persoon/nacht
Toeristenbelasting € 3,50/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Max. 1 huisdier; € 15 per nacht
Elektrische auto laden € 30/keer

Beoordelingen

4,5
4 reviews Verified guest reviews
  • ★★★☆☆ 3,0
    Jana Seggewiß 17 januari 2026

    De accommodatie voor maximaal 16 personen was sfeervol ingericht. De sauna was ruim bemeten voor maximaal 4 personen en verwarmde zeer snel en heet. We waren erg ontevreden over de beddensituatie: De geadverteerde tweepersoons slaapbanken waren geen standaard uittrekbare bank waarop een stel dan naast elkaar kan liggen, maar korte ligvlakken (maximaal 80cm x 180cm) die boven elkaar geplaatst waren. Deze waren gewoon te kort en te krap voor volwassenen van normale grootte, maar zouden een optie kunnen zijn voor kleine kinderen. Het viel ook op aan de eettafel dat de accommodatie ontworpen was voor 10 personen. We kregen meer stoelen, maar er pasten geen 14 mensen aan tafel (laat staan 16). Verder was de kapotte skischoenhouder in de skiruimte erg vervelend. Volgens oude reviews op Google Maps werkt dit al minstens 6 jaar niet meer. Velen van ons konden nauwelijks in onze koude skischoenen en het duurde een paar uur voordat onze voeten comfortabel opwarmden tijdens het skiën... De keuken was goed uitgerust met een grote koelkast met vriesvak. Er was een gebrek aan pannen en snijplanken en tijdens ons verblijf gooide de waterkoker de aardlekschakelaar om, alles werd onmiddellijk vervangen door de receptie, geweldig!

  • ★★★★★ 5,0
    Erik van Zanten 22 februari 2025

    Prima ligging, keurige woning. Wel wat aan de krappe kant als je met de maximale aantal personen boekt.

  • ★★★★★ 5,0
    Rene Koeken 3 februari 2024

    Klantvriendelijk, prachtige omgeving

  • ★★★★★ 5,0
    Laura Van Loenen 20 januari 2024

    Het huisje was precies zoals op de foto. De ligging was erg prettig en via de brug was je zo in het dorp. Het huisje was erg netjes en compleet en er was genoeg parkeerruimte. Er was een grote tafel waar we met iedereen aan konden zitten. De sauna was ook erg fijn! De communicatie met de receptie was prettig en ze waren goed bereikbaar.

Locatie

Selecteer data en gasten