Modern chalet met eigen steiger aan het water

4.4 5 beoordelingen
Breukelen, NL ★★★
  • 4 gasten
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamers
  • 33 m²
  • Chalet

Beschrijving

Dit moderne chalet met omheind terras (80 cm hoog) en aanlegsteiger is ideaal voor een ontspannen vakantie met familie/vrienden. Vanaf je privé terras kun je het water betreden of houd je de zwemmende kinderen in de gaten. Het chalet is van alle gemakken voorzien; een goed uitgeruste keuken, TV en rustige omgeving voor waterliefhebbers. Het terras beschikt over een picknicktafel en tuinstoelen, van 1 april tot 31 oktober. Heerlijk!
Omringd door water, is deze accommodatie perfect gelegen met directe toegang tot de Loosdrechtse Plassen. Verken dit waterrijke gebied in je eigen stijl. Huur een sloep, kano of SUP en ontdek de talloze aanlegplaatsen waar je kunt genieten van een kop koffie, lunch of diner op een terras met uitzicht op het water.

Maar het wateravontuur beperkt zich niet tot Breukelen. De Vinkeveense en Maarsseveensche Plassen zijn prachtige recreatiegebieden op zich. Langs de Vecht vind je fiets- en skatepaden, voorbij prachtige buitenhuizen, kastelen en pittoreske dorpen zoals Loenen aan de Vecht.

Neem je eigen boot mee en leg hem neer bij je accommodatie (vergeet niet de boothelling te reserveren). Voor fiets- en boothuur, watersportartikelen en lokale tips kun je terecht bij de receptie. Je auto parkeer je op het centrale terrein, op ongeveer 100 meter van je accommodatie.

Breukelen is niet alleen uitnodigend, maar ligt ook centraal in Nederland. Utrecht en Amsterdam zijn dus binnen handbereik.

En als het hier heeft gevroren, dan biedt dit de perfecte setting voor lange schaatstochten op natuurijs. Vanaf je chalet stap je dan zo het ijs op - hoe mooi is dat

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • Aan een meer
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Refundable tarief
  • Rookmelder

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Verwarming/Energie € 10/nacht
Eindschoonmaak € 115
Bedlinnen Aanwezig
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Toeristenbelasting € 2,20/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren
Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven
Max. 2 huisdieren; gratis
Elektrische auto laden € 10 / verblijf
Linnengoed Extra badlinnen wissel € 6 p.p.

Beoordelingen

4,4
5 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Uwe Kleiner 26 september 2025

    Kort uitstapje met een paar vrienden. Perfect uitgangspunt voor fietstochten, ook naar Utrecht. Een hele fijne accommodatie, schoon, perfect uitgerust en wat ook belangrijk is, heerlijk geslapen omdat de matrassen geweldig waren (helaas is dat niet altijd het geval in de verschillende vakantiewoningen).

  • ★★★★★ 5,0
    Wendy Dusée 2 januari 2024

    Zeer vriendelijke ontvangst; net chalet. Goede voorzieningen. Voldoende parkeergelegenheid.

  • ★★★★☆ 4,0
    Patrick Abaidoo 4 augustus 2023

    Geweldig huisje. Heel erg schoon en geschikt voor vier personen. Maar niet langer dan een week :)

  • ★★★★★ 5,0
    Dietmar Altwig 29 december 2022

    Zeer positieve verrassing. Superschoon, zeer aangename plaats, gewoon SUPER

  • ★★★☆☆ 3,0
    Ute Silbach 21 mei 2022

    Erg mooi daar, maar niet aan te bevelen voor hondenbezitters omdat er nauwelijks mogelijkheden zijn om met honden te wandelen. Aanbevolen voor fiets- en boottochten.
    Het huis was top !!!

Locatie

Selecteer data en gasten