Zeer luxe lodge met wijnkoeler en open haard

4.5 13 beoordelingen
Niedernsill, AT ★★★★
  • 8 gasten
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 140 m²
  • Vakantiehuis

Beschrijving

Deze hoogwaardig ingerichte lodge ligt tegenover een hondenpension. Het betreft de helft van een twee-onder-een-kapwoning op een mooie locatie nabij de skilift. Er is een compleet ingerichte keuken met wijnkoeler, Quooker en sodastream. Geniet van een glas wijn bij het knisperende haardvuur (hout beschikbaar tegen vergoeding) en kom even lekker tot jezelf in de relaxruimte met sauna, ligstoelen en regendouche. Fantastisch!

In de winter, op slechts 20 minuten afstand van de accommodatie, kun je met de Porsche Design gondelbaan omhoog naar het zo dadelijk grootste aaneengesloten skigebied van Oostenrijk (Zell am See/Saalbach-Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn). Rustige pistes zijn te vinden bij de Niedernsill-liften. Ideaal voor beginners en gezinnen met kinderen. Er is hier een beginnerslift met een lengte van ca. 300 m en een sleeplift met een lengte van ca. 600 m. De skigebieden van Zell am See-Kaprun en de Kitzbüheler Alpen liggen ook in de directe omgeving, allemaal gemakkelijk bereikbaar met de auto of skibus .

Bij een warme zomerse dag kun je een duik nemen in het verkoelende recreatiemeer dat gelegen is in Niedernsill. Wandelliefhebbers kunnen genieten van het nieuw aangelegde cultuurlandschapspad tussen Piesendorf en Niedernsill. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht over het Salzachdal. Als je van grote hoogtes houdt bezoek dan het Nationaal Park Hohe Tauern

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • Landelijk
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Refundable tarief
  • Brandblusser
  • Rookmelder

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 266
Bedlinnen € 17,80 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Mobiliteitsheffing € 0,50/persoon/nacht
Toeristenbelasting € 2,05/persoon/nacht

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Hout € 50/verblijf
Huisdieren Max. 1 huisdier; € 80 per verblijf
Elektrische auto laden € 15/nacht
Kinderbed + Kinderstoel € 12/verblijf

Beoordelingen

4,5
13 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    Saskia Hovestad 28 februari 2026

    Mooi ruim huis, goed ingericht, alles is aanwezig. Ligt centraal bij de skigebieden.

  • ★★★☆☆ 3,0
    Sylvia Renate Wilhelm 27 december 2025

    Het huis is erg mooi, maar erg krap voor 8 personen. Het zou groter moeten zijn. Geweldige sauna in het huis

  • ★★★★★ 5,0
    Karin Immel 9 december 2025

    De keuken, sauna, slaapkamer, terras en balkon met uitzicht op de bergen en de zonsondergang.... Gewoonweg perfect!

  • ★★★★☆ 4,0
    Alexandra Rosner 2 oktober 2025

    Prachtig modern chalet waar we ons allemaal erg op ons gemak voelden.
    We hielden vooral van de indeling, met koken, eten en wonen op de eerste verdieping.
    Je kunt genieten van het uitzicht, de omgeving en de bergen.

  • ★★★★★ 5,0
    Bruno Vuylsteke 1 maart 2025

    Prima ligging. Alle comfort is aanwezig.

  • ★★★★☆ 4,0
    Beate Pfaff 11 januari 2025

    Heel mooi chalet, niet groot maar fijn.
    Helaas gebrek aan parkeerplaatsen. Wij waren met 7 personen met 3 auto's en helaas maar 2 parkeerplaatsen per chalet. Openbare parkeerplaats beschikbaar achter de spoorlijn, maar het is een stukje lopen.
    Voor de rest een aanrader en top

  • ★★★★☆ 4,0
    Sabine Haslinger 10 oktober 2024

    We voelden ons erg op ons gemak in Chalet Salzach. Aangezien we met een reisgezelschap van 8 personen waren, was de indeling perfect. Geweldige faciliteiten qua kamers, badkamers en sauna. We ontdekten haren op 3 bedden, verder was de netheid ok.
    We zouden dit huis echter niet opnieuw huren.

  • ★★★★★ 5,0
    Andreas Schuler 17 augustus 2024

    Zeer mooie woning met geweldige faciliteiten. De sauna is ook een hoogtepunt in de zomer na een lange wandeling.

  • ★★★★★ 5,0
    Karin Van Den Bosch-Ahoud 13 januari 2024

    Geweldig mooi, gezellig vakantiehuis met een fijne sauna. Super douches, mooi modern ingericht. Van alle gemakken voorzien. Niks ontbrak! Bij aankomst was er zelfs een leuke attentie voor ons!

  • ★★★★★ 5,0
    Annette Severon 30 december 2023

    Het was zo'n geweldige tijd in dit chalet. Het is zeer goed uitgerust.

  • ★★★★☆ 4,0
    Jahangir Nazari Moghaddam 4 maart 2023

    Alles was prima en goed, we hadden veel plezier, ik kan het aanbevelen.

  • ★★★★☆ 4,0
    Alexander Siemens 1 oktober 2022

    Het was een heel fijn verblijf, we hebben niets gemist. Het enige wat ik erg jammer vind is dat er voor de open haard 50,-€ extra kosten zijn en maar één mand met hout, voor meer hout moet je bijbetalen. Het huis is nog steeds favoriet bij ons, we zouden het zo weer bestellen.

  • ★★★★★ 5,0
    Jacqueline Bal-de Lange 21 maart 2022

    Wat een mooi chalet, als je het een ster kon geven kreeg dit chalet 5 sterren.
    We hebben alleen één opmerking en die betreft de temperatuur, het was erg warm in het chalet ook als we de thermostaat laag zetten bleef het te warm.
    Maar verder bevelen we dit chalet absoluut aan!

Locatie

Selecteer data en gasten