Villa met privézwembad tussen de wijngaarden

5.0 3 beoordelingen
Vire sur Lot, FR ★★★★
  • 10 gasten
  • 5 slaapkamers
  • 5 badkamers
  • 220 m²
  • Vakantiehuis

Beschrijving

Deze moderne ingerichte villa is gelegen tussen de wijngaarden van Chateau Famaey en Pinaraie, nabij de rivier de Lot. Ontbijt gezellig samen aan de grote eettafel en proost op het goede leven vanaf het ruime, overdekte terras dat uitkijkt over de wijngaarden en de vallei. Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer waardoor je geniet van volop privacy. Leven als een god in Frankrijk!

Terwijl je in deze prachtige streek vertoeft, is een bezoek aan een van de vele wijnhuizen een must. Laat je betoveren door de rijke smaken van de lokale Malbec-wijnen, misschien vergezeld door een heerlijk stuk kaas uit de regio? Ontdek de levendige eetmarkten in de pittoreske dorpjes, waar muziek en gezelligheid hand in hand gaan. Voor cultuurliefhebbers zijn de 13e-eeuwse kastelen Bonaguil en Biron onmisbaar, evenals de bruisende donderdagmarkt van Monpazier

Faciliteiten

  • Vrijstaand
  • Landelijk
  • Niet roken
  • Gratis WiFi
  • Refundable tarief
  • Brandblusser
  • Buiten verlichting

Extra kosten

Overzicht van inbegrepen en optionele kosten voor dit vakantiehuis.

Inbegrepen in de prijs

Kosten Bedrag
Eindschoonmaak € 120
Bedlinnen
Bedden opgemaakt bij aankomst
€ 10 p.p./verblijf
Handdoeken Aanwezig (startset)
Keukenlinnen Aanwezig
Toeristenbelasting Niet gekwalificeerde accommodatie

Extra / aanvullende kosten

Kosten Bedrag
Huisdieren Niet toegestaan

Beoordelingen

5,0
3 reviews Verified guest reviews
  • ★★★★★ 5,0
    yvelise terrien 28 mei 2025

    We waren met 9 personen voor gezinshereniging.
    We hielden van de rust van het platteland, de slaapkamers, elk met een aparte douche en WC, de uitrusting van de gîte en de ruimtelijkheid van de kamers, het zwembad en de omgeving, de nabijheid van de te bezoeken sites, op 5 km van Puy l'évêque! Kortom, een ideale gîte om te genieten van het Hemelvaartweekend of een vakantie met familie of vrienden. Een echte aanrader!

  • ★★★★★ 5,0
    Michel Méau 1 september 2024

    Zeer aangenaam verblijf. Goed gelegen huis midden in de wijngaarden, niet ver van de winkels en veel te bezoeken.
    De kamers zijn goed uitgerust, met douches, wastafels en wc's in elke kamer.
    We waren met 10 personen en we hadden een geweldige week.

  • ★★★★★ 5,0
    Cyrille Charbonneau 18 mei 2023

    Ruim en functioneel huis. We waren met 5 koppels en ieder had zijn eigen privé ruimte. Ideaal gelegen om de regio te verkennen. Ik zou deze villa aanbevelen en zou het graag opnieuw huren.

Locatie

Selecteer data en gasten